bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 2 kwietnia 2021
  • wyświetleń: 1310

Koronawirus w Urzędzie Skarbowym. Zawieszona obsługa bezpośrednia

Ze względu na przypadki zakażeń koronawirusem wśród pracowników, obsługa bezpośrednia podatników w I (pierwszym) Urzędzie Skarbowym w Bielsku-Białej zostaje zawieszona od 2 do 9 kwietnia. Ponadto odwołana została możliwość e-Rezerwacji wizyt w tym okresie.

urząd skarbowy, bielsko, pierwszy, sixta
Koronawirus w Urzędzie Skarbowym. Zawieszona obsługa bezpośrednia · fot. Krajowa Administracja Skarbowa


W siedzibie urzędu w godzinach 8.00 - 14.30 czynny będzie punkt przyjmowania i wydawania dokumentów, jednakże bez możliwości konsultacji. Dokumenty można również złożyć poprzez wrzucenie do skrzynki znajdującej się przy wejściu do urzędu.

- Większość dokumentów podatkowych można szybko, bezpiecznie i wygodnie złożyć elektronicznie przez stronę www.podatki.gov.pl, www.biznes.gov.pl lub za pośrednictwem ePUAP. Najprostszym sposobem złożenia zeznania podatkowego jest skorzystanie z usługi Twój e-PIT. Dostęp do usługi możliwy jest wyłącznie przez e-Urząd Skarbowy, na stronie www.podatki.gov.pl - informuje Michał Kasprzak, rzecznik prasowy Izby Administracji Skarbowej w Katowicach.

mp / bielsko.info, źródło: Krajowa Administracja Skarbowa

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.