bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 13 stycznia 2011
  • wyświetleń: 2723

Narkotykowa wpadka bielszczanina

30-letniego mieszkańca powiatu cieszyńskiego posiadającego 1,76 gr. amfetaminy i 19 letniego bielszczanina posiadającego 5,89 gr. marihuany zatrzymali policjanci z KMP w Bielsku-Białej i SPPP w Bielsku-Białej. Narkotyki zabezpieczono, a sprawcy trafili do policyjnego aresztu. Za przestępstwo to grożą im 3 lata więzienia.

Policjanci zatrzymali sprawców wczoraj w godzinach popołudniowych na parkingu obok CH SERA w Bielska-Białej. Uwagę patrolu zwróciło nerwowe zachowanie się jednego z mężczyzn, który widząc policjantów próbował ukryć woreczek z białym proszkiem w rękawiczce. Jak się okazało miał powód aby uniknąć kontroli, gdyż posiadł przy sobie amfetaminę. W czasie przeszukania drugiego z mężczyzn wyszło na jaw, że posiada on przy sobie marihuanę. Narkotyki zabezpieczono, a ich posiadaczy przewieziono do policyjnego aresztu. Za posiadanie środków odurzających grożą im 3 lata więzienia.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.