bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 2 kwietnia 2021
  • wyświetleń: 5426

Przed kościołem postawią... telebim. Niecodzienna akcja KZ "Filadelfia"

Tegoroczna Wielkanoc, podobnie jak rok temu, jest naznaczona trwającą epidemią koronawirusa oraz restrykcjami. Dlatego też z niecodziennym pomysłem wyszedł Kościół Zielonoświątkowy "Filadelfia" z Bielska-Białej. Aby umożliwić wszystkim wiernym udział w piątkowej Wieczerzy Pańskiej, ustawi on przed zborem... telebim, a wierni będą uczestniczyć w uroczystości ze swoich samochodów.

Przed kościołem postawią... telebim. Niecodzienna akcja KZ "Filadelfia"
Przed kościołem postawią... telebim. Niecodzienna akcja KZ "Filadelfia" - zdj. archiwalne. · fot. facebook.com/kzfiladelfiabb


Kościół Zielonoświątkowy "Filadelfia" z Bielska-Białej to wspólnota wyznaniowa należąca do wielkiej rodziny chrześcijańskiego nurtu charyzmatycznego. - A to oznacza, że w naszej pobożności nawiązujemy do przeżyć pierwszych chrześcijan. Jesteśmy mniejszością wyznaniową zarejestrowaną w Polsce alternatywą wobec innych wyznań dominujących - piszą o sobie członkowie Kościoła na profilu na Facebooku.

W piątek, 2 kwietnia członkowie Kościoła będą uczestniczyć w Wieczerzy Pańskiej. Jednak nie w środku świątyni, ale... z samochodów. Wszystko dzięki pomysłowi pastorów Edwarda Lorka i Mirosława Kulca, dzięki którym przed świątynią zostanie umiejscowiony telebim. Wierni będą uczestniczyć w nabożeństwie słuchając go poprzez nastawienie radia na odpowiednią stację radiową.

Loading...


Początek Wieczerzy Pańskiej w bielskim Kościele Zielonoświątkowym "Filadelfia" zaplanowano na godzinę 18.00.

mp / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.