bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 31 marca 2021
  • 5 kwietnia 2021
  • wyświetleń: 8344

TI Poland: "Negocjacje prowadzone są zgodnie z prawem"

Wracamy do sprawy napiętej sytuacji pomiędzy stroną społeczną a zarządem firmy w spółce TI Poland. Bielska firma przesłała nam stanowisko odnoszące się do zarzutów, które skierował pod względem jej kierownictwa Krzysztof Laszczak, przewodniczący NSZZ Pracowników Organizacja Międzyzakładowa FCA Poland S.A. i Spółek w Bielsku-Białej.

FCA, fiat
TI Poland: "Negocjacje prowadzone są zgodnie z prawem" · fot. FCA


Przypomnijmy, jak informowaliśmy w miniony piątek, według przedstawicieli związków zawodowych współpraca pomiędzy nimi, czyli stroną społeczną, a zarządem firmy do dobrych nie należy. Słyszy się wręcz o naruszaniu prawa.

Stanowisko firmy TI Poland

Potwierdzamy, że spółka TI Poland rozpoczęła negocjacje płacowe z Partnerem Społecznym.

Negocjacje prowadzone są nie tylko zgodnie z prawem, w atmosferze poszanowania praw obu stron i z zachowaniem zasad dialogu społecznego, ale także w sposób, który nie naraża bezpieczeństwa naszych pracowników w czasie trwania pandemii COVID-19.

Ponieważ do czasu poprawy sytuacji związanej z pandemią COVID-19 w naszej firmie obowiązuje zakaz odwiedzin, udostępniliśmy kanał komunikacji elektronicznej z naszym Partnerem Społecznym, do korzystania z którego zachęcamy.

raz, mp / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.