bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 30 marca 2021
  • 31 marca 2021
  • wyświetleń: 3903

Poszukiwany 19 listami gończymi wpadł podczas domowej awantury

Mundurowi z dwójki zatrzymali 27-latka poszukiwanego aż 19 listami gończymi. Bielszczanin wpadł, kiedy policjanci zostali wezwani do awantury domowej, którą wywołał w domu. Po sprawdzeniu go w policyjnej bazie danych okazało się, że był poszukiwany przez sąd.

Hybrydowy radiowóz trafi do KMP w Bielsku-Białej - 8.12.2020
Poszukiwany 19 listami gończymi wpadł podczas domowej awantury · fot. KWP Katowice


- Do zdarzenia doszło na bielskim Osiedlu Karpackim. Do jednego z mieszkań zostali wezwani policjanci, ponieważ z dochodziły z niego odgłosy kłótni, głośną muzykę i płacz małego dziecka. Kiedy na miejsce przyjechali policjanci przerwali domową awanturę, sprawdzili także 27-letniego awanturnika w policyjnej bazie danych. Okazało się, że jest poszukiwany przez sąd aż 19 listami gończymi - informuje KMP w Bielsku-Białej.

Bielszczanin został zatrzymany i doprowadzony do bielskiej komendy. Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie zgodnie z poleceniem sądu trafił do zakładu karnego.

mp / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.