bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 7 września 2012
  • wyświetleń: 1612

Uwaga na złodziei w lokalach!

Wystarczyła chwila nieuwagi, by bielszczanka straciła swój telefon komórkowy. Do kradzieży doszło w lokalu przy ul. 3 Maja. Telefon zniknął z torebki.

Policja apeluje o ostrożność - nie ułatwiajmy złodziejom zadania! Torebki z dokumentami, portfele i telefony komórkowe giną w lokalach, a złodzieje z powodzeniem wykorzystują nieostrożność, a czasem zwykłe niedbalstwo i lekkomyślność ofiar kradnąc pozostawione bez opieki, wartościowe przedmioty.

Do kradzieży dochodzi w sytuacjach, w których czujność właścicieli jest najmniejsza. Tak było również w innych bielskich klubach rozrywkowych.

Z lokalu przy ul. Ratuszowej zniknął portfel jednej z klientek, a wraz z nim dokumenty i pieniądze. Złodziej wykorzystał też nieuwagę klienta dyskoteki przy ul. Barlickiego i skradł ze stolika portfel z kompletem dokumentów oraz gotówką. Tej samej nocy rabuś okradł jeszcze inną klientkę tego lokalu. Jego łupem padła torebka z dokumentami, kartą bankomatową i kosmetykami.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.