bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 29 marca 2021
  • wyświetleń: 3318

Byli poszukiwani. Wpadli, bo... nie zasłaniali ust i nosa maseczką...

Policjanci z Bielska-Białej zatrzymali 45-latka poszukiwanego, który ukrywał się przed sądem, ponieważ miał do odsiadki pół roku, jego 57-letni kompan był natomiast poszukiwany w celu ustalenia miejsca pobytu. Mężczyźnie zwrócili na siebie uwagę stróżów prawa, gdyż nie stosowali się do obowiązku zasłaniania ust i nosa.

Policja, policjant, dzielnicowy, czapka, mundur
Byli poszukiwani. Wpadli, bo... nie zasłaniali ust i nosa maseczką... · fot. KWP Katowice


- Stróże prawa z bielskiej komendy patrolując w niedzielne południe centrum miasta na ulicy Cyniarskiej, zwrócili uwagę na grupkę kilku mężczyzn, którzy w miejscu, gdzie jest to nakazane, nie stosowali się do obowiązkowego zasłania ust i nosa. Maseczki przeszkadzały im w spożywaniu alkoholu, który również konsumowali w miejscu, gdzie jest to zabronione. Stróże prawa podjęli wobec nich interwencję - relacjonuje asp. szt. Roman Szybiak. p.o. oficera prasowego KMP w Bielsku-Białej.

Po sprawdzeniu mężczyzn w policyjnej bazie danych okazało się, że dwóch z nich jest poszukiwanych. 57-latek był poszukiwany w celu ustalenia jego miejsca pobytu w związku z toczącym się w jego sprawie postępowaniem, jego 47-letni kompan, mieszkaniec Bielska-Białej ukrywał się przed sądem, ponieważ miał do odbycia karę pół roku pozbawienia wolności.

Wszyscy mężczyźni zostali również odpowiednio potraktowani w związku z popełnionymi wykroczeniami. 47-letni bielszczanin zgodnie z poleceniem sądu trafił do zakładu karnego w Cieszynie, gdzie spędzi najbliższe 6 miesięcy.

mp / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.