bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 27 marca 2021
  • wyświetleń: 17044

[ZDJĘCIA] Bardzo niespokojny wieczór na bielskich drogach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Piątkowy wieczór nie należał do spokojnych na drogach. W krótkim odstępie czasu doszło do dwóch zdarzeń drogowych, w których niezbędna była interwencja pogotowia ratunkowego.

Potrącenie rowerzysty na ul. Żywieckiej - 26.03.2021 · fot. Bielskie Drogi


O godzinie 21.44 do służb wpłynęło zgłoszenie o potraceniu rowerzysty na ulicy Żywieckiej (rejon firmy Spomet). Kobieta kierująca Peugeotem wyjeżdżając z terenu parkingu potrąciła rowerzystę, który jechał chodnikiem od strony stadionu. Mężczyzna solidnie się poobijał. Zaledwie 5 minut później wpłynęło zgłoszenie o wypadku na skrzyżowaniu Piłsudskiego z Legionów. Tam autobus zderzył się z samochodem osobowym.

Kolizja na skrzyżowaniu Piłsudskiego z Legionów - 26.03.2021 · fot. Bielskie Drogi


W pierwszym zdarzeniu zakończyło się na mandacie dla kierującej Peugeotem i pouczeniu dla rowerzysty, który nieprawidłowo poruszał się chodnikiem. W drugim zdarzeniu zawinił kierowca autobusu, który wjechał na skrzyżowanie przy czerwonym świetle. Kierowca Nissana, który wyjeżdżał z ulicy Legionów został przebadany przez ratowników i na szczęście nic groźnego mu się nie stało. Utrudnienia w ruchu trwały półtorej godziny, a sprawa także zakończyła się mandatem karnym.

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj