bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 6 września 2012
  • wyświetleń: 1500

Odpowie za atak na policjanta

Do trzech lat więzienia grozi 20-latkowi z Bielska-Białej, który w czasie interwencji zaatakował policjanta. Pijany napastnik został szybko i skutecznie obezwładniony. Usłyszał już zarzuty, a prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny.

Do zdarzenia doszło nocą na ul. Partyzantów w Bielsku-Białej, gdzie policjanci zostali wezwani na interwencję w sprawie bójki pomiędzy grupą młodych osób.

Na widok policyjnego patrolu jeden z chuliganów zareagował agresją. Rzucił się na stróżów prawa. Szarpał się, usiłował kopać i pobić jednego z funkcjonariuszy. Błyskawicznie go obezwładniono i zakuto w kajdanki.

Badanie stanu jego trzeźwości dało wynik blisko promila alkoholu. Trafił do policyjnego aresztu. Nazajutrz usłyszał zarzuty naruszenia nietykalności cielesnej policjanta. Prokurator zastosował już wobec niego dozór policyjny.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.