bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 19 marca 2021
  • wyświetleń: 6789

Minuta ciszy dla zmarłego z-cy naczelnika WPS bielskiego UM

Zmarł Robert Wośko - zastępca naczelnika Wydziału Polityki Społecznej Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej, człowiek bardzo pracowity, kreatywny, wielki społecznik. Podczas drugiego etapu zakażeń Covid-19 anonimowo dyżurował jako wolontariusz w Domu Pomocy Społecznej dla Osób Starszych. Teraz ta choroba pokonała jego.

Zmarły Robert Wośko
Zmarły Robert Wośko · fot. UM Bielsko-Biała


Robert Wośko był honorowym dawcą krwi. W 2018 roku, podczas obchodów 60-lecia Honorowego Krwiodawstwa w Polsce, został odznaczony Medalem Honorowy Dawca Krwi Zasłużony dla Zdrowia Narodu. W 2019 r. współzakładał Klub Honorowych Dawców Krwi PCK w Żywcu. Był ekologiem i pasjonatem pszczelarstwa, wiceprezesem zarządu Stowarzyszenia Pszczelarzy w Kocierzu Rychwałdzkim.

- Odeszła osoba o wielkim sercu, na pomoc której zawsze można było liczyć. Optymista i po prostu dobry człowiek. Pozostawił żonę i małego synka. Robercie... przyjacielu... będzie nam Ciebie bardzo brakowało... - komentuje śmierć Roberta Wośko Urząd Miejski w Bielsku-Białej.

mp / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.