
Wiadomości
- 18 marca 2021
- wyświetleń: 3026
W kwietniu dodatkowy odbiór odpadów zielonych
Decyzją prezydenta Bielska-Białej, Jarosława Klimaszewskiego, w kwietniu odbędzie się dodatkowy odbiór odpadów zielonych.

- Wsłuchując się w głosy mieszkańców i wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, prezydent Bielska-Białej Jarosław Klimaszewski postanowił, że w kwietniu odbędzie się dodatkowy odbiór odpadów zielonych - podkreśla bielski Urząd Miejski.
Mieszkańcy - w terminie zgodnym z kwietniowym harmonogramem odbioru odpadów komunalnych - mogą wystawić odpady zielone w dwóch dodatkowych, własnych workach. Więcej informacji można uzyskać pod nr telefonu 33 470 12 62.
ZOBACZ TAKŻE

Miasta nie stać na ulgi dla rodzin wielodzietnych? Nie będzie mniejszych opłat za śmieci

Szykują się drastyczne podwyżki. Radny apeluje

Bielsko-Biała wyda miliony na gospodarkę odpadami

Bielsko-Biała walczy z syfem - miasto szuka firmy do porządków

Bielsko-Biała konsultuje zmiany w opłatach za śmieci

Nowa technologia w Bielsku-Białej: czy to koniec z uciążliwym smrodem w Lipniku?
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.
