bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 21 marca 2021
  • wyświetleń: 1368

Wiaty przystankowe przy ul. Żywieckiej i Krakowskiej doposażone

W marcu Wydział Komunikacji bielskiego Urzędu Miejskiego rozpoczął doposażanie wiat przystankowych w tablice czołowe z nazwą oraz numerem przystanków autobusowych. Obecnie nowe tabliczki zostały zamontowane na 20 przystankach zlokalizowanych w ciągu ul. Krakowskiej i ul. Żywieckiej.

Wydział Komunikacji doposażył 20 wiat na ul. Krakowskiej i Żywieckiej - 17.03.2021 · fot. Wydział Komunikacji UM w Bielsku-Białej


- Oznakowanie wiat przystankowych tabliczkami z nazwą i numerem przystanku jest istotnym elementem w kształtowaniu informacji pasażerskiej w mieście - dzięki przedmiotowym informacjom pasażerowie są w stanie bezproblemowo wyszukać w aplikacjach ITSBB oraz kiedyprzyjedzie informację o odjazdach autobusów w czasie rzeczywistym ze wskazanej lokalizacji. Czytelne oznakowanie wiat przystankowych ułatwi podróżowanie komunikacją miejską także pasażerom przyjezdnym nie znającym miasta - informuje bielski Wydział Komunikacji.

mp / bielsko.info, źródło: komunikacja.bielsko.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.