bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 16 marca 2021
  • 26 listopada 2021
  • wyświetleń: 6665

Lady Pank zagra koncert w Bielsku-Białej w ramach trasy LP40

Lady Pank to bez dwóch zdań jeden z najważniejszych zespołów w historii polskiej muzyki. W tym roku muzycy obchodzą jubileusz 40-lecia działalności. Z tej okazji zespół zorganizował urodzinową trase LP40, która zawita do Bielska-Białej.

Lady Pank zagra koncert w Bielsku-Białej w ramach trasy LP40
Lady Pank zagra koncert w Bielsku-Białej w ramach trasy LP40 · fot. Materiały organizatora


Okrągłe urodziny Lady Pank nie mogą odbyć się bez premiery płyty i trasy koncertowej! W końcu to właśnie ze spektakularnych, wypełnionych największymi przebojami koncertów słynie zespół Jana Borysewicza i Janusza Panasewicza.

Trasa koncertowa - nazwana tak samo jak nowy album, czyli „LP40” - startuje latem 2021 roku i potrwa do końca roku 2022.

Muzycy Lady Pank są w świetnej formie, co udowodnili podczas letniej trasy koncertowej „Strach się bać” oraz w trakcie jubileuszu wydania swojej pierwszej płyty - „LP1”. Fani grupy wiedzą, że na koncertach mogą się spodziewać największych muzycznych emocji. Na swoje 40. urodziny zespół przygotował mnóstwo niespodzianek, którymi zaskoczą nawet swoich najwierniejszych słuchaczy.

Nie zabraknie największych przebojów z czterech dekad działalności ani utworów z najnowszej płyty, w niespotykanej dotąd oprawie. Będzie hucznie, przebojowo, ale i sentymentalnie. W końcu na muzyce Lady Pank wychowały się już trzy pokolenia słuchaczy. I co najważniejsze - będzie bezpiecznie!

W ramach trasy LP40 zespół Lady Pank zagra również w Bielsku-Białej. Według planów organizatorów koncert grupy odbędzie się 12 grudnia 2021 roku w Hali Widowiskowo-Sportowej. Sprzedaż biletów na to wydarzenie, która ruszyła w piątek, 12 marca, odbywa się poprzez stronę internetową adria-art.pl.

mp / bielsko.info
źródło: Materiały prasowe

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.