bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 4 września 2012
  • wyświetleń: 1618

Pobił i okradł 42-letnią kobietę

Policjanci zatrzymali 37-letniego mężczyznę, który w jednym z mieszkań przy ul. Broniewskiego pobił i okradł 42-letnią kobietę. Zatrzymany odpowie za kradzież rozbójniczą, za co grozi mu do 10 lat więzienia.

Policja
Za przestępstwa mężczyzna może trafić do więzienia na najbliższe 10 lat. · fot. Policja


Do zdarzenia doszło w minioną sobotę w czasie trwającej w mieszkaniu imprezy. W pewnym momencie sprawca zaczął przeszukiwać torebkę jednej z uczestniczek biesiady. Kiedy kobieta próbowała odzyskać swoją własność, złodziej odepchnął ją i wraz z łupem rzucił się do ucieczki.

Ofiara zdołała go dogonić. Na ulicy pomiędzy nią a rabusiem ponownie doszło do szarpaniny. Złodziej zdołał jednak uciec, a wraz z nim zniknęła torebka z dokumentami i pieniędzmi.

Zaalarmowani o kradzieży policjanci szybko zatrzymali sprawcę tego przestępstwa. Badanie stanu jego trzeźwości dało wynik blisko 3 promili alkoholu. W czasie sprawdzeń okazało się, że zatrzymany jest poszukiwany przez prokuraturę za wcześniejsze konflikty z prawem. Za przestępstwa mężczyzna może trafić do więzienia na najbliższe 10 lat.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.