bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 12 marca 2021
  • wyświetleń: 631

Szybka dieta na wiosnę - odchudzanie i oczyszczanie po zimie

Materiał partnera:

Oczyszczające dieta na wiosnę doda energii, polepszy nastrój u pomoże przywrócić blask naszej cerze. Dieta na wiosnę to świetny sposób, aby pozbyć się uczucia ciężkości. Należy jednak mieć na uwadze, iż szybkie diety oczyszczające powinny stosować jedynie osoby zdrowe. Polacy przybierają po okresie jesienno-zimowym około 2 kilogramów. Wraz z nadejściem wiosny, warto skorzystać z diety, która w szybki sposób pomoże nam oczyścić organizm i pozbyć się niechcianych kilogramów.

Szybka dieta na wiosnę - odchudzanie i oczyszczanie po zimie


Istnieje wiele diet oczyszczających, niektóre polegają na piciu wyłącznie soków, inne na spożywaniu jednego produktu lub naparów ziołowych. Według specjalistów najlepsza dieta to taka w której w ciągu 9-14 dni do jadłospisu wprowadza się stopniowo zdrowe produkty. W czasie takiej diety należy zrezygnować z używek, fast foodów i innej żywności przetworzonej chemicznie. Odstawienie soli i napojów gazowanych to również ważny element takiej diety oczyszczającej. Poniżej przedstawiamy wybrane, szybkie diety oczyszczające z krótkim ich opisem:Dieta sokowaPolega na jedzeniu przez 14dni lekkostrawnych posiłków i codziennym piciu wyciśniętych soków z warzyw i owoców.

Dieta owocowo-warzywna
Polega na jedzeniu przez trzy dni surowych owoców i warzyw, zazwyczaj ugotowanych na parze lub w małej ilości wody. W skład iety wchodzą również zupy jarzynowe oraz kiszonki. Potrawy można doprawić oliwą lub ziołami. Można też pić soki owocowe i herbatki ziołowe.

Dieta Jabłkowa
Polega na jedzeniu przez dwa dni jabłek w dowolnej ilości. Jabłka zawierają pektyny które pomagają opróżnić z przewodu pokarmowego zalegające resztki jedzenia. Pieczone jabłka z kolei poprawiają pracę trzustki wątroby.

Dieta Clean 9Polega na piciu przez okres dziewięciu dni miąższu aloesowego oraz spożywaniu suplementów diety, wpływających na szybszą przemianę materii. W trakcie diety można spożywać lekkostrawne posiłki. Dieta C9 jest programem dietetycznym od uznanego producenta aloesu - Forever Living Products.


Niezależnie jaką dietę oczyszczająca na wiosnę wybierzesz, specjaliści od odżywiania na całym świecie są zgodni co do podstawowych głównych zasad żywieniowych. Aby zrzucić zbędne kilogramy i oczyścić organizm, spożywaa chude ryby, zrezygnuj z soli kuchennej, jedz dużo warzyw i owoców. Nie zapominaj o aktywności fizycznej, bez niej trudno będzie zauważyć rezultaty.


Artykuł powstał przy współpracy ze sklepem internetowym z aloesowymi produktami Forever Living Products pod adresem https://aloes-forever.pl