bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 11 marca 2021
  • 2 kwietnia 2021
  • wyświetleń: 2916

W Wielkanoc autobusy MZK pojadą zgodnie ze świątecznym rozkładem

Za nami:

Wydział Komunikacji bielskiego Urzędu Miejskiego poinformował, że w od 3 do 5 kwietnia, czyli w święta Wielkiejnocy obowiązywał będzie specjalny rozkład jazdy autobusów MZK Bielsko-Biała. Szczegóły prezentujemy poniżej.

autobus, 28, scania
W Wielkanoc autobusy MZK pojadą zgodnie ze świątecznym rozkładem · fot. MZK Bielsko-Biała


3 kwietnia, czyli w Wielką Sobotę, autobusy będą kursować zgodnie z rozkładem jazdy obowiązującym w niedziele. Ostatnie autobusy odjadą z początkowych przystanków najpóźniej o godzinie 18.00.
Na linii nocnej N1 z 2 na 3 kwietnia kursy poranne realizowane będą zgodnie z niedzielnym rozkładem jazdy, natomiast z 3 na 4 kwietnia linia nocna N1 nie będzie kursować.

W Niedzielę Wielkanocną, czyli 4 kwietnia autobusy będą kursować zgodnie ze świątecznym rozkładem jazdy począwszy od godziny 9.45. Ostatnie autobusy odjadą z początkowych przystanków najpóźniej o godzinie 18.00. Linia nocna N1 z 4 na 5 kwietnia nie będzie kursować.

W Poniedziałek Wielkanocny autobusy będą kursować zgodnie ze świątecznym rozkładem jazdy począwszy od godziny 9.45. Ostatnie autobusy odjadą z początkowych przystanków najpóźniej o godzinie 18.00. Linia nocna N1 z 5 na 6 kwietnia wykona wyłącznie poranne kursy, tj. o godzinie 4.00 z Zajezdni MZK oraz 4.30 z Wapienicy.

mp / bielsko.info
źródło: Wydział Komunikacji Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.