bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 15 marca 2021
  • wyświetleń: 1448

Pozbądź się zaćmy i jaskry bez operacji

Artykuł sponsorowany:

Czy wiesz, że istnieją alternatywne metody walki z chorobami oczu, tarczycy i uciążliwymi bólami?

Źródło: pexels.com


Większość osób borykających się z zaburzeniami widzenia znajduje się w grupie wiekowej powyżej 50 roku życia, wraz z wiekiem ryzyko zachorowania na jaskrę i zaćmę rośnie znacząco po 65 roku życia i częściej dotyczy kobiet. W tej grupie wiekowej jaskra i zaćma są główną przyczyną utraty wzroku. W Polsce przeprowadza się zabieg operacyjnego usunięcia zaćmy, jednak okres oczekiwania na taki zabieg wynosi około dwóch lat. Jednak od 2000 roku w Polsce dostępna jest nowa, bezpieczna metoda elektroterapii metodą Zenni. W ostatnich latach dostępna jest w coraz większej liczbie miast, również w Bielsku -Białej. Metoda ta, jest znana i ceniona przez lekarzy w wielu krajach m.in. w Australii i USA. Wynalazca tej metody, Viktor Żenni, otrzymał za jej wynalezienie tytuł doktora na prestiżowym Colombo Univeristy.

Korzystne działanie prądów Bernarda na organizm człowieka zostało udowodnione wiele lat temu. Metoda Zenni znajduje zastosowanie w terapii zaćmy, jaskry, schorzeń tarczycy np. Hashimoto, guzki, nadczynność i niedoczynność oraz w walce z przewlekłymi bólami kręgosłupa, kolan, barków, zakrzepicy, żylakach, haluksach, ostrodze piętowej i przeroście prostaty.

Źródło: pexels.com


Terapia jest w pełni bezpieczna i bezbolesna. Polega na przyłączeniu chorego do urządzenia medycznego za pomocą dwóch elektrod. Zabieg na jeden obszar ciała np. na jedno oko trwa około 30 min. Zwykle poprawę otrzymujemy po serii kilku zabiegów, a ich ilość jest indywidualnie dobrana do każdego chorego. Po serii kilku zabiegów można wykonać kontrolę postępu terapii u swojego lekarza. Zabieg jest bezbolesny i bezpieczny nawet dla osób z innymi schorzeniami. Dzięki tej metodzie można uniknąć operacji, czy pozbyć się dokuczliwych bóli, wyregulować pracę tarczycy, o czym przekonało się już wiele osób korzystających z Metody Zenni.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, chętnie odpowiemy na Państwa pytania: tel. 506 595 341

biomedica


--
Bio-Medica
Gabinet medycyny fizykalnej i naturalnej
43-300 Bielsko-Biała
ul. Cechowa 18 (ok. 30 m. od Galerii Sfera)
tel. 506 595 341
www.bio-medica.info