bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 3 marca 2021
  • wyświetleń: 2712

Pierwsze miejsce strażaków OSP Komorowice Śląskie w mistrzostwach

Drużyna OSP Komorowice Śląskie w składzie rat. med. Jan Wiatr, rat. Łukasz Bogacz, rat. Piotr Heller, rat. Mariusz Majdak oraz rat. Szymon Szerszeń zdobyła pierwsze miejsce w Zimowych Ratowniczych Mistrzostwach Polski w Skoczowie.

Pierwsze miejsce strażaków OSP Komorowice Śląskie w mistrzostwach
Pierwsze miejsce strażaków OSP Komorowice Śląskie w mistrzostwach · fot. OSP Komorowice Śląskie


Oprócz nagrody głównej drużyna zdobyła 4 małe puchary za zdobycie najlepszych wyników punktowych na poszczególnych zadaniach. Druhowie wykazali się wiedzą z zakresu udzielania Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy w symulowanych zdarzeniach. Ponadto musieli oni odnaleźć się jako jedna z dwóch koordynujących działania w czasie zdarzenia masowego, podczas którego ucierpiało blisko 70 osób.

Pierwsze miejsce strażaków OSP Komorowice Śląskie w mistrzostwach - 28.02.2021 · fot. OSP Komorowice Śląskie


- Chcielibyśmy pogratulować drużynom OSP Czaniec oraz Maltańska Służba Medyczna Andrychów za towarzystwo na podium oraz podziękować za rywalizację! Oprócz tych drużyn pozdrawiamy Naszych przyjaciół z OSP Lachowice, których obecność buduje niesamowitą atmosferę Mistrzostw. Dziękujemy również Ratownicze Mistrzostwa - Stowarzyszenie Fluo Team za wspaniałą organizację Mistrzostw. Bardzo dziękujemy Zarządowi Naszej jednostki za wsparcie, druhom Naszej jednostki i każdemu kto Nas wspiera w byciu coraz lepszym w ratowaniu ludzkiego życia - napisali druhowie z OSP Komorowice Śląskie na Facebooku.

Loading...

mp / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.