bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 2 marca 2021
  • wyświetleń: 474

Co możemy obstawiać u bukmacherów?

Materiał partnera:

Wiele osób, które dopiero co zaczęło uprawiać zakłady bukmacherskie, zastanawia się nad możliwościami obstawiania u bukmacherów. Dlatego też dziś przedstawimy ci, co możesz obstawiać u bukmacherów online!

Co możemy obstawiać u bukmacherów?


Zacznijmy od najpopularniejszych bukmacherówWarto jest powiedzieć sobie o tym, u kogo najlepiej jest obstawiać. Bukmacher STS zajmuje pierwsze miejsce w naszym rankingu najlepszych bukmacherów w Polsce. U niego masz możliwość obstawiania zakładów na jego stronie internetowej, oraz też w stałych punktach.

Co dodatkowo ciekawe, możesz również przystąpić do ekskluzywnego klubu STS, oferującego miesięczną premię w wysokości 100 000 zł graczowi z największą liczbą punktów. Dla najbardziej aktywnych graczy przygotowano również strefę VIP: STS oferuje wtedy prezenty urodzinowe, czy nawet zaproszenia na imprezy sportowe.

Co warto wiedzieć o bukmacherach?Na pewno warto zacząć od tego, że utrata pieniędzy jest znacznie częściej spotykana niż twoja wygrana. Polscy bukmacherzy starają się przyciągnąć jak najwięcej nowych użytkowników i zatrzymać starszych. Można to zrobić na różne sposoby, chociaż coraz częściej bukmacherzy wybierają opcję rozszerzenia swojej oferty zakładowej.

Przykładem mogą tu być ostatnie trendy. W naszym kraju zawsze dominuje piłka nożna i ligi takie jak Ekstraklasa czy Liga Europejska. Do tej grupy należą oczywiście skoki narciarskie, siatkówka, tenis itp. Bukmacher dokłada wszelkich starań, aby oferty na te dyscypliny były wyjątkowo bogate, a kursy na zakłady piłkarskie również były jak najwyższe. Dlatego nie tylko możesz z powodzeniem stawiać podstawowe zakłady, ale możesz także stawiać wiele zakładów pobocznych.

Niszowe sportyCzęsto też u bukmacherów oferta nie ogranicza się do najpopularniejszych sportów. Oczywiście te dyscypliny generują największy obrót, dlatego też najbogatsza oferta jest właśnie na nie, ale nie oznacza to wcale, że zakłady na niszowe sporty są rzadkie w ofercie. Należy również dodać, że niezależnie od końcowego wyniku bukmacherzy będą subtelnie zmieniać kursy, aby osiągnąć większy zysk. Należy jednak zaznaczyć, że nowsi bukmacherzy gwarantują zwykle uniwersalne notowania. Więc nie ma problemu, możesz zdecydować się na grę w rzutki, futsal, krykieta, futbol amerykański, hokej na lodzie itp.

Zakłady na sztuki walkiNaturalnie nie możemy tutaj ominąć również zakładów na sporty walki. Wiele osób, interesujących się walkami często chce oglądać UFC 259 na żywo, co jest dostępne u bukmacherów w większości przypadków za darmo. Co ciekawe, nie tylko mecze na żywo są udostępnianie przez najlepszych z buków, ale również zakłady przed spotkaniem - czyli naturalnie możesz wytypować, który zawodnik będzie lepszy w danej konfrontacji.

Wydarzenia ogólnorozrywkoweJeśli nigdy wcześniej nie miałeś do czynienia z bukmacherem to możesz być bardzo zaskoczony. Firmy bukmacherskie świadczą nie tylko usługi w zakresie zakładów sportowych. Wielu z nich również oferuje zakłady na wydarzenia społeczne - przykładem tego może być popularny Taniec z Gwiazdami. Dlatego też grając u bukmachera możesz także postawić na następną parę, która według ciebie go wygra. Istnieją również zakłady na niektórych polach. Dlatego jest wiele możliwości wyboru, a ludzie, którzy znają ten mechanizm, mogą naprawdę zarobić dużo pieniędzy.

PolitykaMożesz też postawić na politykę, oraz wyniki wyborów - i to nie tylko z naszego kraju. Przykładowo, rok temu w Polsce odbyły się wybory prezydenckie. Gracze mogli też przewidzieć, ile województw wygra Andrzej Duda, a i czy lepszy od niego będzie Rafał Trzaskowski. Istnieją również wydarzenia polityczne, które mogą odbywać się w innych krajach. Mamy na myśli np. Francję, Wielką Brytanię, Niemcy, całą Unię Europejską. Co ciekawe, nawet zakłady na wybory w Stanach Zjednoczonych były oferowane przez najlepszych bukmacherów, chociaż ich rozstrzygnięcie było dość… kontrowersyjne, ponieważ nadal uważa się, że Joe Biden wygrał te wybory za pomocą podrabianych kart wyborczych.

E-sportyCo ciekawe, e-sporty z racji pandemii zyskały naprawdę mocno na popularności. Coraz więcej osób też ma ochotę je obstawiać, z racji tego że władze zabrały nam możliwość oglądania ich we własnej osobie - w końcu istnieje bardzo wielka szansa, że IEM 2021 w Katowicach również się nie odbędzie - tak samo jak ten, który miał się odbyć w roku 2020. Mimo wszystko, z racji tego że zawody mogą odbywać się w charakterze zdalnym, przez co nie ma żadnych problemów z ich organizacją.

Sporty wirtualneNaturalnie na pierwszy rzut oka, e-sporty i sporty wirtualne to to samo, prawda? Błąd - ponieważ tak naprawdę różnią się one od siebie diametralnie - ponieważ e-sporty to zawody w których uczestniczą prawdziwi gracze - w przypadku sportów wirtualnych za wszystko odpowiada algorytm, który naśladuje realne drużyny, oraz organizuje zawody, które z wizualizacją trwają zaledwie kilka minut. To bardzo intrygujący rodzaj zakładów, szczególnie kiedy nie mamy nic ciekawego do obstawiania.