bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 28 lutego 2021
  • wyświetleń: 11489

[FOTO, WIDEO] Wypadek na os. Złote Łany. 19-letni sprawca pijany!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Do zdarzenia doszło w sobotę, 27 lutego około godziny 22.30 na ul. Urodzajnej w Bielsku-Białej. Do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie wypadku drogowego z osobami zakleszczonymi. Na miejsce skierowano dwa zastępy z JRG-1 w Bielsku-Białej, zespoły ratownictwa medycznego i dwa patrole policji.

Wypadek na ul. Urodzajnej w Bielsku-Białej - 27.02.2021 · fot. Bielskie Drogi


Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że zawinił 19-letni kierujący Oplem Omega, który jadąc w stronę ulicy Łagodnej zjechał na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzył się z Audi A6. Sprawca nie odniósł poważniejszych obrażeń. Został przebadany przez ratowników. Nie było konieczności hospitalizacji.

19-latek był tak pijany, że miał trudności z poruszaniem się. Młodzieniec chwilę wcześniej wyszedł z suto zakrapianej imprezy. Dopiero co ruszył w drogę powrotną do domu. Był agresywny i stawiał opór przy zatrzymaniu. Wynik badania trzeźwości będzie znany najprawdopobniej dopiero po badaniach krwi.

Do szpitala przewieziono mężczyznę, który kierował samochodem marki Audi A6. Wstępnie wiadomo, że ma złamaną nogę i ogólne potłuczenia ciała. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Policjanci przeprowadzili czynności pod kątem wypadku drogowego. Ulica Urodzajna była wyłączona z ruchu do godziny 1.35.

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj