bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 26 lutego 2021
  • 28 lutego 2021
  • wyświetleń: 6584

[FOTO] Po zimie prace na Cieszyńskiej nabierają tempa

Choć dopiero koniec lutego, wygląda na to, że zima już ustępuje. To pozwala drogowcom z Eurovii przyspieszyć działania na rozbudowywanej ul. Cieszyńskiej. Ekipy wykonawcy wracają na wszystkie otwarte wcześniej odcinki budowy.

Po zimie prace na Cieszyńskiej nabierają tempa - 25.02.2021 · fot. MZD Bielsko-Biała


Na odcinku pierwszym, od granicy miasta do ul. Międzyrzeckiej trwają prace brukarskie. Wykonawcy obecni są także na ul. Dzwonkowej, gdzie aktualnie prowadzone są roboty ziemne. Największe nakłady sił i środków skupiono na odcinku trzecim pomiędzy ulicami Wapienicką, a Stanisława Skrzydlewskiego.

W ostatnim czasie zabudowano tu słupy ekranów dźwiękochłonnych. Trwają także prace brukarskie, a cieplejsze dni pozwoliły wystartować z zasadniczymi robotami drogowymi, połączonymi z budową zjazdów z głównej arterii. Na odcinku piątym, pomiędzy ul. Jesionową, a rondem Czesława Niemena, po prawej stronie jezdni trwa tymczasem budowa chodników, wyrównywanie skarp i prace na styku tych nawierzchni.

- Z każdym dniem nadchodzącej wiosny prace będą przyspieszać. Dodatnie temperatury są bowiem ważne nie tylko dla zdrowia i kondycji pracowników drogowych, ale także dla dotrzymania reżimu technologicznego podczas budowy drogi i jej elementów - informuje Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej.

mp / bielsko.info, źródło: MZD Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.