bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 25 lutego 2021
  • wyświetleń: 2933

Jakie atrakcje są czynne w Bielsku-Białej w czasie epidemii?

Bielszczanie i przyjezdni szukają informacji, dokąd można się bezpiecznie wybrać w naszym mieście. Lokalna Organizacja Turystyczna Beskidy publikuje listę czynnych atrakcji i miejsc noclegowych w Bielsku-Białej. Jest na niej kilkadziesiąt obiektów.

dębowiec
Jakie atrakcje są czynne w Bielsku-Białej w czasie epidemii? · fot. bielsko.info


Na odwiedzających czekają - działające w reżimie sanitarnym - m.in. Galeria Bielska BWA, Teatr Polski i Teatr Lalek Banialuka, Kolej Gondolowa Szyndzielnia, Kolej linowa Dębowiec wraz ze stokiem narciarskim, Park trampolin Ninja Park, Park trampolin GOJUMP, kryte pływalnie Troclik i AQUA, lodowisko przy ul. Juliusza Słowackiego, muzea: Stara Fabryka i Dom Tkacza, Muzeum Minerałów, Muzeum Motoryzacji, Galeria Sztuki Regionalnego Ośrodka Kultury, Galeria PPP. Całą listę można znaleźć tutaj.

Lista ma charakter otwarty i na bieżąco mogą być do niej dopisywane kolejne obiekty. LOT wciąż czeka na zgłoszenia przedsiębiorców. - Jeśli jesteś gestorem hotelu, pensjonatu lub innego rodzaju obiektu rekreacyjnego bądź atrakcji turystycznej napisz do nas koniecznie od kiedy na jakich zasadach działasz. Przesyłając zgłoszenie nie zapomnij podać podstawowych informacji nt. prowadzonej działalności, numeru telefonu i adresu www. Swoje zgłoszenia wysyłajcie na adres biuro@visitbielsko.pl - zachęca LOT Beskidy.

mp / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.