bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 22 lutego 2021
  • 26 lutego 2021
  • wyświetleń: 4366

Odbiorą śmieci za ponad... 90 milionów złotych

Wybrano najkorzystniejszą ofertę na odbiór i wywóz odpadów z gospodarstw domowych w Bielsku-Białej. Do przetargu stanął tylko jeden chętny - spółka SUEZ. Na wywóz śmieci miasto przeznaczyło ponad 90 milionów złotych.

Wykonawca odbioru odpadów z bielskich gospodarstw będzie miał nie tylko za zadanie zabrać śmieci od właścicieli nieruchomości i dostarczyć je do Zakładu Gospodarki Odpadami na ulicy Krakowskiej, ale także zapewnić pojemniki, kontenery, kosze uliczne, pojemniki typu "dzwon" oraz worki do gromadzenia odpadów komunalnych objętych usługą odbioru.

Na ten cel miasto przeznaczyło ponad 90,2 miliona złotych.

Z informacji z otwarcia ofert opublikowanej przez bielski Ratusz wynika, że do przetargu stanął jeden wykonawca - spółka SUEZ z Bielska-Białej. Przedstawiła ona ofertę w kwocie ponad 90,7 miliona złotych.

Mimo wyższej, niż zakładali miejscy urzędnicy, zaproponowanej kwoty wykonania odbioru odpadów, to ta oferta została uznana za najkorzystniejszą. W uzasadnieniu podpisanym, przez Piotra Kucię, zastępcę prezydenta Bielska-Białej czytamy, że SUEZ "spełnia warunki udziału w postępowaniu i otrzymał największą liczbę punktów w ramach kryteriów oceny ofert".

raz / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.