bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 22 lutego 2021
  • wyświetleń: 8748

Poznajesz tego mężczyznę? W "Pasażu Pod Orłem" skradł 20 tys. zł

Policjanci z Komisariatu I Policji w Bielsku-Białej poszukują sprawcy kradzieży z włamaniem. Mężczyzna włamał się do biura podróży przy ul. 11 Listopada i skradł gotówkę w różnych walutach wartości ponad 20 tysięcy złotych. Policja publikuje wizerunek sprawcy, który zarejestrowały kamery monitoringu, licząc na pomoc w ustaleniu jego tożsamości.Do zdarzenia doszło 12 grudnia 2020 roku około godziny 12.00. Do pasażu handlowego „Pod Orłem” przy bielskiej ulicy 11 Listopada wszedł mężczyzna, który włamał się do pomieszczeń biura podróży mieszczącego się na II piętrze i skradł gotówkę w kwocie 4.200 euro, 1.700 złotych i 170 hrywien ukraińskich. Policja opublikowała wizerunek sprawcy, który zarejestrowały kamery monitoringu, licząc na pomoc w ustaleniu jego tożsamości.

Poznajesz tego mężczyznę? Przy ul. 11 Listopada skradł 20 tysięcy złotych
Poznajesz tego mężczyznę? Przy ul. 11 Listopada skradł 20 tysięcy złotych · fot. KMP Bielsko-Biała


Policja prosi wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawców przestępstwa, o kontakt z Komisariatem Policji I w Bielsku-Białej pod nr tel. 47 85 701-00, kp1@bielsko.ka.policja.gov.pl lub na numer KMP w Bielsku-Białej 47 85 712 55.

mp / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.