bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 17 lutego 2021
  • wyświetleń: 4726

W wakacje zamknięcie fragmentu ul. Komorowickiej w centrum miasta

Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej przygotowuje się do kolejnej inwestycji drogowej. Na nadchodzący lipiec i sierpień zaplanowano bowiem przeprowadzenie modernizacji części ulicy Komorowickiej. Prace będą się odbywać na newralgicznym dla ruchu w centrum miasta odcinku pomiędzy ulicami Józefa Piłsudskiego i 11 Listopada.

Ulica Komorowicka w Bielsku-Białej
Ulica Komorowicka w Bielsku-Białej · fot. Google Street View


Jak podkreśla MZD, informacja ta jest szczególnie istotna dla właścicieli firm zlokalizowanych na przebudowywanym odcinku. O swoich planach MZD zamierza ich również dodatkowo poinformować. - Wczesne przekazane informacji pozwoli przedsiębiorcom przygotować się do nieuniknionych ograniczeń, tym bardziej że już teraz wiadomo, iż prace drogowe będą wymagały zamknięcia tego odcinka ulicy. O szczegółach i sposobie udostępnienia dojazdu do posesji MZD poinformuje po zakończeniu trwającego postępowania przetargowego i podpisaniu umowy z wykonawcą inwestycji - podkreśla bielska spółka miejska.

mp / bielsko.info, źródło: MZD Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.