bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 16 lutego 2021
  • wyświetleń: 2173

Ciężkimi pojazdami niszczyli nawierzchnię ulicy w Hałcnowie

Na podstawie zgromadzonej dokumentacji filmowej pochodzącej z mobilnej kamery, Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej przekazał bielskiej policji kilkadziesiąt wniosków o ukaranie kierowców łamiących przepisy związane z przekroczeniem dopuszczalnego tonażu pojazdów.

Ciężkimi pojazdami niszczyli nawierzchnię ulicy w Hałcnowie - 02.2021 · fot. MZD w Bielsku-Białej


Mobilny zestaw monitoringu wizyjnego przez ostatnie dni dokumentował wykroczenia w Hałcnowie, na wjeździe w ulicę Zagrody. Podstawą do skierowania na policję zarejestrowanych zdarzeń jest łamanie przepisów ustawy o drogach publicznych, przekładające się w tym przypadku na ewidentne niszczenie nawierzchni ulicy.

Mobilna kamera z oznaczeniem o prowadzeniu monitoringu wizyjnego już niebawem trafi w kolejne miejsce. Jego lokalizacja będzie ustalona w oparciu o napływające do MZD informacje dotyczące punktów w mieście, w których notorycznie są łamane drogowe przepisy.

ar / bielsko.info, źródło: MZD Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.