bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 15 lutego 2021
  • 16 lutego 2021
  • wyświetleń: 7121

[FOTO] Wpadł do rowu i szukał pomocy. Przyjechała drogówka...

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

W sobotę wieczorem przy ul. Młodzieżowej w Bielsku-Białej kierowca osobowego Opla wpadł do przydrożnego rowu. Nie ma się co dziwić, skoro pojazd był wyposażony w letnie opony, a na drodze zalegało sporo śniegu.

Pijany kierowca wjechał do rowu - 13.02.2021
fot. Bielskie Drogi


22-letni kierowca, mieszkaniec miejscowości Stare Bielice (pow. koszaliński, woj. zachodniopomorskie) przebywający w Bielsku-Białej na delegacji, postanowił poszukać pomocy w pobliskich domostwach. Nikt nie chciał mu pomóc. Jeden z mieszkańców wezwał jednak policję, bo zachowanie kierowcy wydawało się mu dziwne. Przybyli na miejsce policjanci sprawdzili stan trzeźwości młodego mężczyzny. Wynik badania to trzy promile!

Jak się okazało pan kierowca mieszkał w pobliskim hotelu. Skończyły się mu papierosy i postanowił poszukać sklepu. Zapomniał, że wcześniej "wypił kilka piw". Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy. Została sporządzona dokumentacja do sądu, który zadecyduje o wymiarze kary.

Samochód, którym poruszał się ów kierowca to jego prywatny pojazd, wykorzystywany w celach służbowych. Został on odholowany i zabezpieczony na parkingu w Bielsku-Białej.

Pijany kierowca wjechał do rowu - 13.02.2021
fot. Bielskie Drogi

sid / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj