bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 14 lutego 2021
  • wyświetleń: 3734

Mord w hotelu Kaiserhof - historyczna gra online

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Hotel President" podaj

Przypominamy o świetnym sposobie na spędzenie zimnych popołudni i wieczorów. Zapraszamy do wzięcia udziału w grze online pt. Mord w hotelu Kaiserhof (obecnie Hotel President), której akcja toczy się w latach 20. minionego wieku w naszym mieście. To jedna z dziesięciu propozycji na platformie "Śląskie gra". Gotowi na rozwiązanie kryminalnej zagadki?

bielskobiala,bielsko,3maja,president,prezydent,hotel,ilovebb,maływiedeń,fotodnia,instagram
Hotel President - dawniej Kaiserhof


Śląskie gra (www.slaskiegra.pl) to projekt zrealizowany w ramach programu Narodowego Centrum Kultury Kultura w sieci. To strona, która w nieszablonowy sposób promuje województwo śląskie. Narzędziem promocji są tutaj gry online. Nie są to jednak gry online w tradycyjnym rozumieniu. To połączenie ciekawostek tekstowych, dźwiękowych i filmowych oraz wciągającej fabuły i zadań. Różnorodna jest też forma gier - od szybkich quizów do rozbudowanych fabularnych historii kryminalnych.

mord w hotelu kaiserhof


Jedną z dziesięciu propozycji na platformie jest utrzymana w stylu retro opowieść z Bielska-Białej - Mord w hotelu Kaiserhoff. Przystępując do zabawy przenosimy się w lata dwudzieste ubiegłego wieku i rozwiązujemy zagadkę tajemniczego morderstwa. W trakcie zabawy poznajemy korowód barwnych postaci rodem z epoki. Po wysłuchaniu zeznań, zapoznaniu się z dowodami zbrodni i innymi materiałami wypełniamy raport ze śledztwa i… przekonujemy się czy nasz tok rozumowania szedł w parze z tym, co wydarzyło się naprawdę.

Zapraszamy do zabawy. Gra dostępna jest tutaj: www.slaskiegra.pl/bielsko

mord w hotelu kaiserhof

ar / bielsko.info, źródło: LOT Beskidy

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Hotel President

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Hotel President" podaj