bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 11 lutego 2021
  • wyświetleń: 1228

Opieka zdrowotna bez kolejek, również dla Seniora.

Artykuł sponsorowany:

Niejednokrotnie terminy wizyt u lekarzy specjalistów w ramach powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego są odległą przyszłością. Alternatywnym rozwiązaniem jest korzystanie z prywatnych przychodni lekarskich, gdzie terminy są bardziej przystępne, jednak najczęściej łączy się to z poniesieniem kosztów, których wolelibyśmy uniknąć. Jak zatem rozwiązać ten problem i skorzystać z wizyty w szybkim terminie, nie obciążając naszego budżetu?

Odpowiedzią jest prywatna opieka medyczna, ciesząca się w naszym kraju coraz większym zainteresowaniem.

Co nam daje prywatna opieka medyczna?


  • Nielimitowane wizyty u lekarzy specjalistów bez skierowania.
  • Gwarancję dostępności lekarzy specjalistów: 2 dni robocze - lekarze podstawowej opieki medycznej (internista, lekarz rodzinny, pediatra) lub 5 dni roboczych - lekarze pozostałych specjalizacji.
  • Bezgotówkową formę leczenia w ponad 2000 placówek.
  • Refundację leczenia w przypadku wizyt spoza sieci placówek współpracujących (faktura, formularz zgłoszenia i kopia skierowania na badania wysyłane mailowo).
  • Możliwość korzystania z wizyt domowych, opieki ambulatoryjnej, a także szeregu badań i zabiegów.
  • Wygodny sposób umawiania wizyt poprzez: infolinię, SMS, online, aplikację w smartfonie.
  • Elastyczne formy zawarcia ubezpieczenia (indywidualnie, pakiet partnerski bądź rodzinny).

Ceny pakietów zaczynają się już od 39,90 zł miesięcznie!

Z opieki medycznej mogą skorzystać również Seniorzy ze względu na brak górnej granicy wieku dla Ubezpieczonego i Współubezpieczonego. Każdy senior może również zakupić wybrany pakiet bez konieczności wypełniania ankiety medycznej, a więc przystępuje do programu bez względu na stan zdrowia.

Aby zapoznać się z każdym z pakietów zapraszamy na stronę www.cazdrowie.pl Dzięki przejrzystemu formularzowi możesz w komfortowy i szybki sposób zakupić ubezpieczenie dla siebie oraz najbliższych. A to wszystko bez konieczności wychodzenia z domu i bez zbędnych formalności.

Ubezpieczenie można wykupić online na www.cazdrowie.pl
Ważne! Aby móc korzystać z ochrony od dnia 1 marca 2021r. należy wykupić ubezpieczenie najpóźniej do dnia 20 lutego 2021r.


smsu