bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 9 lutego 2021
  • wyświetleń: 2060

Był ścigany za niepłacenie alimentów. Wolał kupić amfetaminę

Kryminalni z czwartego komisariatu zatrzymali poszukiwanego przez bielską prokuraturę 32-latka. Mężczyzna ukrywał się przed organami ścigania w związku z prowadzoną sprawą niepłacenia przez niego alimentów. Podczas zatrzymania policjanci znaleźli przy nim amfetaminę.

policja, kajdanki, zatrzymanie
Był ścigany za niepłacenie alimentów. Wolał kupić amfetaminę · fot. Oskar Piecuch / bielsko.info


Śledczy z Komisariatu IV Policji w Bielsku-Białej przez kilka dni tropili poszukiwanego przez bielską prokuraturę 32-letniego bielszczanina. Prokurator wydał nakaz jego zatrzymania i doprowadzenia do bielskiej „dwójki”, ponieważ mężczyzna ukrywał się w związku z prowadzonym w jego sprawie dochodzeniu o przestępstwo niepłacenia alimentów.

- Detektyw zajmujący się poszukiwaniem osób na czwartym komisariacie przeanalizował wcześniejsze sprawy, zrobił rozeznanie w kontaktach rodzinnych i towarzyskich poszukiwanego i po dwóch dniach trafił na trop 32-latka. Według informacji policjantów w ukrywaniu się przed organami ścigania pomagali mężczyźnie członkowie najbliższej rodziny - informuje asp. szt. Roman Szybiak, p.o. oficera prasowego KMP w Bielsku-Białej.

Śledczy udał się na miejsce wraz z mundurowymi i po krótkiej obserwacji w okolicy adresu, pod którym miał się ukrywać zauważyli poszukiwanego 32-latka na ulicy. Stróże prawa zatrzymali zaskoczonego mężczyznę. Podczas czynności służbowych na komisariacie znaleźli przy nim amfetaminę. Policjanci zabezpieczyli narkotyk, a mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Za niepłacenie alimentów oraz posiadanie narkotyków grozi mu kara nawet 3 lat pozbawienia wolności.

mp / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.