bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 8 lutego 2021
  • wyświetleń: 1139

Długi, komornik, pętla kredytowa? - pomoże bielska kancelaria!

Artykuł sponsorowany:

Wpadłeś w pętlę kredytową? masz zajęcie komornicze? Nie możesz sobie poradzić z długami? Kancelaria usług prawnych mająca swoje biura w Żywcu, Bielsku-Białej i Kozach może Ci pomóc! Oferuje m.in. profesjonalną obsługę przy sporządzaniu wniosku o upadłość konsumencką.

brak pieniędzy, upadłość, bankructwo, pieniądze
Długi, komornik, pętla kredytowa - pomoże biuro usług prawnych · fot. pixabay.com


Biuro oferuje pomoc w zakresie prawa cywilnego oraz upadłościowego. Jego głównym priorytetem jest chęć niesienia pomocy osobom, które mają problemy z zadłużeniem. Biuro pomocy prawnej współpracuje z profesjonalnymi prawnikami (radcami prawnymi i adwokatami) doradcami podatkowymi, notariuszami, komornikami oraz syndykami masy upadłościowej.

Oferuje profesjonalną obsługę przy sporządzaniu wniosku o upadłość konsumencką wraz z całym kompletem potrzebnej dokumentacji. Do każdego klienta podchodzi w indywidualny sposób, rzetelnie analizując jego sytuację, potrzeby i oczekiwania.Co ważne porada telefoniczna jest bezpłatna!

Na czym polega upadłość konsumencka?Upadłość konsumencka to możliwość wyjścia ze spirali zadłużenia. Ma ona na celu zmniejszenie bądź całkowite anulowanie niespłaconych zobowiązań. Wniosek o upadłość może złożyć osoba fizyczna nie prowadząca działalności gospodarczej. Jeśli jesteś osobą niewypłacalną, która ma opóźnienia w spłatach kredytu lub pożyczki, nie masz pieniędzy na spłatę zobowiązań i znajdujesz się w trudnej sytuacji finansowej, to upadłość konsumencka jest dla Ciebie. Kancelaria zaprasza do skorzystania z nieodpłatnej porady prawnej z ekspertem, który wyjaśni czym jest upadłość konsumencka, przeanalizuje Twoją sytuację i przedstawi najlepsze rozwiązanie, aby pomóc Ci uwolnić się od długów.

Każda sytuacja, która doprowadziła do powstania zadłużenia jest dokładnie analizowana pod różnym kątem w sposób odpowiedni i indywidualny dla każdego klienta.

Kancelaria zachęca również do skorzystania z dodatkowych usług:  • przygotowanie pozwów,
  • przygotowanie pism sądowych,
  • przygotowanie wezwania do zapłaty,
  • porady i opinie prawne.


Szczegóły na www.bup24.pl

Kancelaria Usług Prawnychbup - biuro usług prawnych