bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 8 lutego 2021
  • wyświetleń: 1836

Skuteczny sposób na problemy z tarczycą! Sprawdź jaki!

Artykuł sponsorowany:

Tarczyca to bardzo ważny narząd - jest odpowiedzialna za ponad 100 funkcji w organizmie. Tarczyca produkuje hormon nieaktywny T4, który przechodząc przez wątrobę, zmienia się w aktywny T3. Braki tego hormonu, który związany jest z jodem, powodują wiele chorób min. guzy piersi, problemy z prostatą u mężczyzn, problemy z układem rozrodczym u kobiet. Jeśli wiesz, że Twoja tarczyca nie pracuje prawidłowo, być może grozi Ci operacja, warto poszukać profesjonalnej pomocy, by przywrócić jej normalne funkcjonowanie.

Bio-Medica


Czy wiesz, że metoda elektrostymulacji dr Żenni jest pomocna w walce ze schorzeniami tarczycy? Ta innowacyjna metoda, od kilkunastu lat jest również dostępna w Polsce. Dzięki Metodzie Zenni wiele osób uniknęło operacji tarczycy i unormowało swój poziom hormonów. Elektrostymulacja znalazła zastosowanie zarówno przy nadczynności jak i niedoczynności tarczycy, chorobie Graves-Basedowa, Hashimoto, guzkach i torbielach. Stosujemy ją także przy bólach kręgosłupa, kolan, barków, żylakach, zakrzepicy, astmie, jaskrze, zaćmie, haluksach.

Jak to działa?Elektrostmulacja to zastosowanie odpowiednio dobranych prądów, uznanych przez medycynę akademicką, do stymulacji narządów wewnętrznych. Korzystamy z certyfikowanego aparatu polskiej produkcji. Dwie elektrody zostają przyłożone w odpowiednie miejsca na ciele. Zabieg jest bezpieczny i bezbolesny- odczuwalne jest jedynie delikatne mrowienie. Jak wyjaśnia dr Jerzy Lechowski, spec. biochemii i fizjologii, odblokowanie przepływu energii w organizmie rozpoczyna proces jego samoleczenia.

Układ nerwowy, immunologiczny i dokrewny zostają pobudzone, co wyzwala w organizmie proces regeneracji i zdrowienia. Jednak odblokowanie energii to jedno, drugie to doenergetyzowanie chorych komórek strumieniem elektronów przepływających do nich nie tylko przez odpowiednie punkty akupunkturowe, ale przede wszystkim przez struktury obejmujące szerokie obszary organizmu, co prowadzi do przywrócenia ich właściwego metabolizmu- mówi dr hab. Jerzy Lechowski. Metoda Zenni ma działanie eliminujące ból, stan zapalny, regulujące układ hormonalny. Dzięki zmniejszeniu stanu zapalnego obserwujemy zmniejszanie się i zanikanie guzków oraz stopniową poprawę wyników laboratoryjnych.

Bio-Medica


Pani K. z Pszczyny:
„Lekarz endokrynolog stwierdził u mnie niedoczynność tarczycy, która nasiliła się w okresie ciąży i po urodzeniu dziecka. Wypadały mi włosy, ciągle było mi zimno, źle sypiałam, czułam ucisk w gardle. Po 6 zabiegach Metodą Zenni wyniki TSH były już w normie a uciążliwe objawy ustąpiły.”

Pani J. z Cieszyna:
„Miałam alergię, niedoczynność tarczycy, Hashimoto i złe wyniki badań pomimo stosowania leków przez 2 lata. Po 9 elektrostymulacjach Metodą Zenni wykonałam kontrolne badania, które wykazały znaczną poprawę wyników TSH i anty-TPO. Przy okazji wzrósł poziom żelaza, który wcześniej był za niski, i spadł poziom trójglicerydów. Nie muszę teraz używać leków przeciwastmatycznych, bo nie mam już objawów alergii ani ataków duszności.”

Pani J. z Bielska-Białej:
„Wykryto u mnie Graves-Basedowa, a potem jaskrę. Leczenie farmakologiczne przez 9 lat nie przynosiło rezultatów, dlatego zdecydowałam się na elektrostymulację Metodą Zenni. Po stymulacjach wytrzeszcz się cofnął razem z obrzękiem i przekrwieniem. Okazało się też, że jaskry już nie ma”.

Obecnie w Polsce istnieje coraz więcej gabinetów, gdzie można wykonać zabiegi Metodą Zenni, jeden z nich znajduje się w Bielsku-Białej na ulicy Cechowej 18. Udzielamy informacje pod numerem telefonu: 506 595 341

biomedica


--
Bio-Medica
Gabinet medycyny fizykalnej i naturalnej
43-300 Bielsko-Biała
ul. Cechowa 18 (ok. 30 m. od Galerii Sfera)
tel. 506 595 341
www.bio-medica.info