bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 3 lutego 2021
  • 7 lutego 2021
  • wyświetleń: 6793

[WIDEO] Knajpy ciągle zamknięte. Właściciele nie chcą ryzykować

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "#otwieraMY" podaj

Polscy przedsiębiorcy, przede wszystkim z branży gastronomii i hotelarstwa, solidaryzują się w ramach akcji #otwieraMy. Nie wszyscy właściciele pubów i lokali gastronomicznych postanowili otworzyć na przekór rządowym restrykcjom. W Bielsku-Białej jak dotąd nie otwarto żadnej knajpy czy restauracji. Rozmawialiśmy na ten temat z Bronisławem Foltynem, właścicielem trzech lokali: Rock Pizzerii, Klubu Miasto i Pigal Cafe.- Bronek, jak nie ty, to kto? - pytają klienci liczący na to, że lokale gastronomiczne i puby prowadzone przez Bronisława Foltyna niebawem zostaną otwarte.

Przedsiębiorca, który zasłynął w naszym mieście kilkoma politycznymi akcjami - m.in. próbą wysłania rozliczeń podatkowych w kosmos, publicznym mieleniem ustaw czy inicjatywą likwidacji straży miejskiej w Bielsku-Białej, nie zamierza jednak otwierać swoich lokali gastronomicznych przed oficjalną zgodą rządu. Dlaczego? Zobaczcie w naszym materiale wideo.

Ela, ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

#otwieraMY

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "#otwieraMY" podaj