Wiadomości

  • 1 lutego 2021
  • wyświetleń: 3468

Wyprzedaże do 70% po otwarciu wszystkich sklepów w Gemini Parku

W Gemini Park Bielsko-Biala czynne są znów wszystkie sklepy. Po trwającym 5-tygodni lockdownie dziś działalność wznowiło kolejne 80 lokali. Do czynnych w ostatnich tygodniach 40 sklepów pierwszej potrzeby i usług dołączyły m.in. sklepy odzieżowe, z butami, sportowe, a także perfumerie i salony jubilerskie. Otwarte są także sklepy z RTV i AGD, z elektroniką, a także z ofertą dla dzieci i z wyposażeniem wnętrz.

Gemini Park Bielsko-Biała
Gemini Park Bielsko-Biała · fot. Gemini Park Bielsko-Biała


- O godzinie 9.00 działalność wznowiły wszystkie lokale handlowe, a także z kilkoma wyjątkami cała gastronomia. Otwarte są: KFC, McDonald’s, Olimp, Makarun, Donner Kebab, Pizza Hut, Sushi Samuraj, Silver Dragon, a także Juice Garden, Costa Coffee, Cukiernia Sowa i lodziarnia Grycan. Tym samym zakończyliśmy trwający od końca grudnia lockdown - mówi Anna Dworak, dyrektor ds. marketingu i PR Gemini Park Bielsko-Biała.

Lista czynnych sklepów jest długa. Klienci znajdą na niej tak popularne marki jak m.in. H&M, House, Reserved, Sinsay, New Yorker, Tatuum, Lee/Wrangler, Monnari, Mohito, Cropp, Carry, Bytom, Big Star, Vistula, Diverse, CCC, Ochnik, Ryłko, Wittchen, Wojas, 4F, Sizeer, Martes Sport, czy 50Style. Działalność wznawiają także salony z biżuterią i dodatkami, w tym Apart, By Dziubeka, Taxor, Swiss czy Verona. Otwarta jest także perfumeria Douglas. Na zakupy można również wybrać się do RTV Euro AGD, Rebel Electro czy X-Kom - podaje Gemini Park.

Ale powrót do handlu to nie jedyna dobra wiadomość. Od dziś ruszają także zimowe wyprzedaże. - O tej porze roku zwykle mieliśmy końcówkę sezonu przecen. W tym roku dopiero go zaczynamy. Oznacza to, że wiele marek w sezon wejdzie z bardzo wysokimi przecenami sięgającymi nawet minus 70 proc., w nadziei na szybkie upłynnienie towaru, który w magazynach i na wieszakach zalegał od grudnia . Promocje towarzyszyć będą nam więc przez cały luty. Będzie to jednak krótki sezon, ale jednocześnie bardzo intensywny, wypełniony wieloma okazjami - dodaje Dworak.

Największe obniżki tradycyjnie będzie można znaleźć w sklepach odzieżowych i obuwniczych. Te już od dziś rana kuszą promocjami rzędu nawet od 50 do 70 proc. Obniżki można także znaleźć w sklepach sportowych, dla dzieci, z wyposażeniem wnętrz, a także w sklepach z kosmetykami. - Mimo 5-tygodniowego poślizgu marki nie rezygnują z sezonu wyprzedaży. Co ciekawe, obok wyprzedaży w sklepach będzie można znaleźć także nowe kolekcje - zwraca uwagę dyrektor ds. marketingu i PR Gemini Park Bielsko-Biała.

Powrót do handlu odbywa się jednak z zachowaniem najwyższego reżimu sanitarnego. Przedstawiciele Gemini Park apelują do klientów o rozwagę w czasie wizyty w sklepach. Na terenie galerii obowiązują znane wszystkim zasady. Nadal należy zasłaniać nos i usta np. maseczką lub chustą, a także regularnie dezynfekować ręce, zwłaszcza przed i po dotykaniu towaru. Należy także zachować dystans min. 1,5 metra.

Ponadto w sklepie, jak i w samej galerii obowiązują limity osób, mogących przebywać w nich jednocześnie. - Czytelne komunikaty w witrynach informują naszych klientów o tym, ile osób może wejść jednocześnie do galerii, a ile do poszczególnych sklepów. Porządku pilnują także pracownicy sklepów oraz ochrona. Ważne jest, aby stosować się do ich wskazówek, tak żeby wizyta w sklepie przebiegała bez najmniejszych problemów - podkreśla Dworak.

Od dziś wraca nie tylko handel, ale także znikają tzw. godziny dla seniora. W godzinach od 10 do 12 zakupy w sklepach spożywczych i drogeriach znów mogą robić wszyscy, bez względu na wiek. Na zniesienie zakazu działalności czekają już tylko fitness club BeFit oraz kino Cinema City. - Wszyscy mamy nadzieję, że stanie się to już 15 lutego - podkreśla bielskie centrum handlowe w komunikacie.

mp / bielsko.info

źródło: Gemini Park

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Gemini Park

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj