Wiadomości

  • 20 sierpnia 2012
  • 24 sierpnia 2012
  • wyświetleń: 2750

Legendarne Ziyo na Letniej Scenie

Za nami:

Na kolejnym koncercie Letniej Sceny Sfery wystąpi legenda polskiego rocka - zespołu Ziyo. Takie przeboje jak „Magiczne słowa”, „Bliżej gwiazd” czy „Ethos” będzie można usłyszeć w najbliższy piątek (24 sierpnia), o godzinie 19.00 na placu Bolka i Lolka.

letnia scena


Zespół Ziyo powstał w 1986 roku w Tarnowie. Pierwszym dużym sukcesem muzyków był występ i wyróżnienie na festiwalu w Jarocinie.

Przez wszystkie lata działalności artyści zagrali niezliczoną liczbę koncertów w całej Polsce i często gościli na radiowych listach przebojów.

W dotychczasowym dorobku Ziyo znajduje się 8 płyt studyjnych oraz kilka składanek. Ich ostatni krążek - Puzzle - został nominowany w kategorii „płyta roku” w plebiscycie TVP1 „Superjedynki 2009”.

- Letnia Scena Sfery to impreza, na której występują zarówno młodzi, obiecujący artyści, jak i uznane gwiazdy polskiej sceny. W najbliższy piątek wystąpi zespół Ziyo. To doskonała okazja, by spędzić radosne chwile przy dźwiękach niezapomnianych przebojów - tłumaczy Joanna Bierówka, specjalista ds. marketingu Galerii Sfera.

Wstęp na wszystkie koncerty w ramach Letniej Sceny Sfery jest bezpłatny.

lik / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Sfera

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj