bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 25 stycznia 2021
  • wyświetleń: 2200

Bielszczanin Marek Konwa Mistrzem Polski w kolarstwie przełajowym

Bielszczanin Marek Konwa, reprezentant klubu Krupiński Suszec, został Mistrzem Polski w kolarstwie przełajowym. Zawody odbyły się w miniony weekend w miejscowości Włoszakowice (woj. wielkopolskie).

Bielszczanin Marek Konwa Mistrzem Polski w kolarstwie przełajowym
Bielszczanin Marek Konwa Mistrzem Polski w kolarstwie przełajowym · fot. fb/Marek Konwa


Konwa obronił tytuł po raz dziewiąty z rzędu. - Gratuluję wszystkim zawodnikom - to była ciężka trasa. Dziękuję mojemu trenerowi Michałowi Bogdziewiczowi, całemu klubowi Krupiński Suszec. W szczególności Pawłowi oraz @tyckitycki oraz wszystkim sponsorom i przyjaciołom za wsparcie - skomentował swój sukces w mediach społecznościowych.

Konwa po raz dziewiąty w karierze odebrał złoto krajowego czempionatu. Zawodnik UKS Krupiński Suszec/Konwa Bike pokonał o 1:40 Patryka Stosza (Voster ATS Team) oraz Adama Żubera (Mazowsze Serce Polski).

Po zawodach bielszczanin poinformował w rozmowie z Karolem Dziamborem, że w przyszłym tygodniu wystartuje w mistrzostwach świata w kolarstwie przełajowym w belgijskim Oostende.

mp / bielsko.info, źródło: rowery.org

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.