Wiadomości

  • 25 stycznia 2021
  • wyświetleń: 2550

Pocztówka z Bielska-Białej, którą przesyła Adrian

Dzień dobry Bielsko-Biała! Na dobry początek tygodnia przesyłamy Wam kolejne zdjęcia w ramach akcji #PocztowkazBielska - tym razem „nasze” Beskudy w zimowym klimacie Fot. @adrian.kukla

PocztowkazBielska,Bielsko,BielskoBiała,Góry,Beskidy,BeskidŚląski,Szyndzielnia,Zima,LoveBB,LoveS
fot. bielsko.info
Pocztówka z Bielska-Białej - dołącz do zabawy Bielsko.infoPiękne widoki, ciekawe miejsca, a może wyczucie chwili i złapanie odpowiedniego kadru? Zapraszamy do wysyłania pocztówek z Bielska-Białej! Na czym polega zabawa?

Wrzucacie na Instagrama fotkę z Bielska-Białej i oznaczacie ją jako #PocztowkazBielska. Ci, którzy nie mają konta na Instagramie, mogą wysłać zdjęcie poprzez formularz Pocztówka. Najciekawsze zdjęcia będziemy na bieżąco publikować na łamach portalu bielsko.info oraz na naszym instagramowym koncie.[/b]

Przesyłajcie zdjęcia miejsc, w których zazwyczaj bywacie oraz takich, które chcecie polecić innym. Dodajcie ciekawy opis i - jeśli chcecie - pozdrowienia. Oznaczcie fotkę #PocztowkazBielsko i wyślijcie ją w świat! My będziemy wybierać najciekawsze i publikować na portalu łącznie z Waszymi opisami i pozdrowieniami!

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.