Wiadomości

  • 22 stycznia 2021
  • 23 stycznia 2021
  • wyświetleń: 26333

[FOTO] Szlaban przebił samochód na wylot. Kierowca cudem przeżył!

Silny wiatr daje się we znaki wszystkim mieszkańcom Bielska-Białej i najbliższych okolic. Tylko dziś do godziny 13.45 strażacy interweniowali ponad dziesięć razy usuwając skutki wichury. W porywach wiatr osiąga nawet 90km/h. O prawdziwym szczęściu może mówić kierowca Citroena, który przy ul. Straconki spotkał się ze szlabanem porwanym przez podmuch wiatru.

Szlaban przebił samochód na wylot - 22.01.2021 · fot. Bielskie Drogi


Do zdarzenia doszło około godziny 12.30 na wyjeździe z PSZOK-u. Metalowy szlaban obrócił się i na sztorc trafił wprost w przejeżdżającego Citreona C4 Picasso. Metalowa konstrukcja wbiła się w samochód przednią szybą po stronie pasażera i wyszła tylnym oknem za kierowcą demolując wnętrze. Szlaban o centymetry minął szyję kierowcy, zrywając zagłówek. Kierowca jechał sam. Nic mu się nie stało.

Na miejscu interweniowali policjanci, którzy zgromadzili szczegółową dokumentację. Trwa wyjaśnianie kto i w jaki sposób odpowiada za rzeczony szlaban i jego odpowiednie zabezpieczenie.

sid / bielsko.info

źródło: bielskiedrogi.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj