Wiadomości

  • 27 stycznia 2021
  • wyświetleń: 2207

MZK Bielsko-Biała gra razem z WOŚP! Na aukcji m.in. zwiedzanie bazy

Tegoroczny Finał WOŚP zagra już w najbliższą niedzielę, 31 stycznia! Tymczasem trwają licytacje przedmiotów oraz udziału w unikatowych wydarzeniach! Swoje propozycje ma dla nas również Miejski Zakład Komunikacyjny w Bielsku-Białej. Do wylicytowania jest zwiedzanie bazy MZK i kolekcjonerski zestaw pióra oraz długopisu z okazji 125-lecia utworzenia komunikacji miejskiej w naszym mieście.

mzk, autobus,
Baza MZK · fot. UM Bielsko-Biała


Podczas zwiedzania bazy MZK zobaczycie wszystkie zakamarki firmy i poznacie sekrety jej działania. Do tego zrobicie sobie pamiątkowe zdjęcie za kierownicą autobusu i zjecie obiad z Prezesem Zarządu. Do zdobycia jest też kolekcjonerski zestaw pióra i długopisu z okazji 125-lecia utworzenia komunikacji miejskiej w Bielsku-Białej. To piękna pamiątka i eleganckie artykuły piśmiennicze marki Parker.

zestaw parker, 125 lat MZK
Zestaw piśmienniczy na 125 lat komunikacji miejskiej w Bielsku-Białej · fot. MZK Bielsko-Biała


Licytacje w ramach tegorocznej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy trwają w serwisie Allegro. Aukcję MZK dotyczącą zwiedzania bazy znajdziecie tutaj, a ofertę kolekcjonerskiego pióra i długopisu pod tym linkiem. Obie trwają tylko do soboty, 30 stycznia do godziny 14.00!

ar / bielsko.info

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.