bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 21 stycznia 2021
  • 22 stycznia 2021
  • wyświetleń: 7533

Pomogli ustalić tożsamość kobiety podejrzewanej o kradzież

Policjanci ustalili tożsamość kobiety podejrzewanej o kradzież saszetki z zawartością o łącznej wartości 2.700 złotych, która miała miejsce w dniu 7 stycznia w Centrum Handlowym Gemini. Okazała się nią 75-letnia mieszkanka powiatu bielskiego. Mieszkańcy miasta, wykazując się obywatelską postawą, przekazali policji cenne informacje.

Złodziejka, CH Gemini
Poszukiwana byla kobieta która ukradła torbę (saszetkę) z salonu Orange w C.H. Gemini · fot. KMP Bielsko-Biała


Do kradzieży doszło 7 stycznia bieżącego roku około godziny 15.30 w salonie Orange w CH Gemini przy ulicy Leszczyńskiej 20. Kradzież i osoba podejrzewana o jej dokonanie została zarejestrowana przez kamery monitoringu wewnątrz lokalu. Kobieta, która wykorzystała moment nieuwagi jednego z klientów i zabrała pozostawioną na oparciu krzesła saszetkę. Wewnątrz niej znajdowały się dokumenty, gotówka oraz telefon marki Redmi Note 9 Pro o łącznej wartości 2.700 złotych.

Sprawą zajęli się śledczy z Komisariatu I w Bielsku-Białej. Przestępstwo zostało zarejestrowane przez monitoring, a stróże prawa zdecydowali się opublikować wizerunek poszukiwanej kobiety. Dzięki informacjom przekazanym przez mieszkańców Bielska-Białej śledczy ustalili jej tożsamość. To 75-letnia mieszkanka powiatu bielskiego. Policjanci zatrzymali ją w miejscu zamieszkania. Stróże prawa odzyskali skradziony telefon i dokumenty. Za kradzież grozi jej kara nawet 5 lat pozbawienia wolności. O jej dalszym losie zdecyduje niebawem prokurator.

ar / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.