bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 19 stycznia 2021
  • wyświetleń: 1062

Problemy z odśnieżaniem możesz zgłosić na specjalny nr telefonu

Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej poinformował, że uruchamia specjalny, dedykowany numer telefonu, gdzie można zgłaszać problemy związane z akcją zimowego utrzymania ulic w mieście.

pług, odśnieżarka, zima
Problemy z odśnieżaniem ulic zgłosisz na specjalny nr telefonu · fot. bielsko.info


- Chcąc usprawnić komunikację, wychodząc jednocześnie naprzeciw oczekiwaniom kierowców, MZD w Bielsku-Białej od poniedziałku, 18 stycznia uruchamia dedykowany numer telefoniczny, pod który można zgłaszać problemy związane z akcją zimowego utrzymania ulic w mieście - informuje Miejski Zarząd Dróg.

Jak podkreśla MZD, w koordynacji "Akcji zima" na bieżąco biorą udział oddelegowani do tego inspektorzy MZD . Ze względu na duże prawdopodobieństwo przebywania ich w terenie, dyrekcja MZD podjęła decyzję o uruchomieniu telefonu mobilnego. Czynny on będzie w godzinach pracy jednostki, czyli od 7.30 do 15.30. Numer telefonu to 503 692 143.

- Informujemy jednocześnie, że całodobowe numery dedykowane "Akcji zima" działają w siedzibie SUEZ Bielsko-Biała S.A.. Spółka na zlecenie Miasta Bielska-Białej zajmuje się kompleksowym zimowym utrzymaniem gminnych dróg. Telefony SUEZ znajdują się pod numerami 33 499 20 16, 33 499 20 26 - dodaje MZD.

mp / bielsko.info
źródło: MZD Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.