bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 19 stycznia 2021
  • 23 stycznia 2021
  • wyświetleń: 6656

[FOTO] Wyjątkowy lot śmigłowcem nad miastem dla wyjątkowych dzieci

W minioną niedzielę odbyło się kilkanaście lotów śmigłowcem nad Bielskiem-Białą. Widok helikoptera nad miastem nie jest niczym wyjątkowym. Natomiast tym razem wyjątkowi byli pasażerowie.

Wyjątkowy lot śmigłowcem nad miastem dla wyjątkowych dzieci -17.01.2021 · fot. Bartłomiej Sidorczuk


- To jest akcja z czystego serca. Chęć nagrodzenia fajnych i wyjątkowych dzieci w tych trudnych czasach - mówiła podczas relacji Monika Jaskólska, która wspólnie z Łukaszem Starowiczem (firma Helipoland) postanowiła zrobić coś nietypowego. Zasady były proste - każdy w komentarzach mógł zgłosić dowolne dziecko do takiej podniebnej przygody. Kluczem była wyjątkowość maluszka, który chciał usiąść na pokładzie śmigłowca i zobaczyć świat z perspektywy kilkuset metrów.

Co ważne i również wyjątkowe - nie była to żadna akcja promocyjna. Dwie osoby z wielkimi sercami postanowiły zrobić frajdę dla trzydziestoroga dzieci. To tzw. spontan i oby takich więcej. Loty odbyły się w minioną niedzielę. Najmłodsze dzieci poleciały w towarzystwie swoich opiekunów. Podczas spotkania na bielskim lotnisku pociechy miały okazję zobaczyć hangar ze śmigłowcami, który na co dzień nie jest dostępny dla osób postronnych.

O inicjatywie opowiada Monika Jaskólska w Facebookowej relacji "na żywo" (początek 1:07).

Loading...

sid / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.