bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 10 stycznia 2011
  • wyświetleń: 2757

Klient wszczął awanturę

Zarzuty pobicia i gróźb karalnych usłyszał 30-letni bielszczanin, który wszczął awanturę w sklepie i zaatakował wezwanych na miejsce pracowników ochrony. Za przestępstwa te grozi mu 5 lat więzienia.

Zatrzymany
fot. Policja


Pijany mężczyzna awanturował się w jednym z bielskich sklepów przy ul. Skowronków. Ignorował prośby personelu o zachowanie spokoju i opuszczenie placówki handlowej. Na pomoc wezwano ochronę. Widok ochroniarzy jeszcze bardziej rozjuszył awanturnika. Na jednego z nich rzucił się z rękami i kopnął go w brzuch. Obu groził śmiercią. Ochroniarze obezwładnili agresywnego napastnika i przekazali go w ręce policjantów.

Badanie alkomatem wykazało, że zatrzymany miał we krwi przeszło 2 promile alkoholu. Spędził noc w policyjnym areszcie, a kiedy wytrzeźwiał usłyszał zarzuty pobicia i gróźb karalnych. Za przestępstwa te tłumaczyć się będzie wkrótce przed sądem.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.