bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 19 stycznia 2021
  • wyświetleń: 941

Akcja "Akumulator": Straż miejska pomoże uruchomić samochód

Straż Miejska w Bielsku-Białej od czterech lat prowadzi akcję „Akumulator”, skierowaną do kierowców, którzy nie mogą uruchomić pojazdu. Sytuacje takie zdarzają się zwłaszcza zimą, kiedy niskie temperatury powodują spadek wydajności akumulatorów.

Akcja "Akumulator": Straż miejska pomoże uruchomić samochód
Akcja "Akumulator": Straż miejska pomoże uruchomić samochód · fot. Straż Miejska w Bielsku-Białej


Funkcjonariusze Straży Miejskiej w Bielsku-Białej wyposażeni są w tzw. urządzenie rozruchowe, które pomaga dobrać odpowiednią „moc” do danego samochodu i uruchomić pojazd. Akcja prowadzona jest przez cały rok, nie tylko w okresie zimowym. Każdy, kto ma problem z akumulatorem, może całą dobę zadzwonić pod numer alarmowy: 986, by szybko otrzymać bezpłatną pomoc.

- W ciągu czterech lat prowadzenia tej akcji strażnicy pomogli uruchomić auto 863 kierowcom. W okresie zimowym 2020/2021 funkcjonariusze udzielili pomocy już 100 właścicielom rozładowanych akumulatorów - informuje straż miejska w Bielsku-Białej.

mp / bielsko.info, źródło: Straż Miejska Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.