bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 15 stycznia 2021
  • wyświetleń: 925

Wydział Komunikacji skraca czas otwarcia POP w budynku UM

Wydział Komunikacji bielskiego Urzędu Miejskiego poinformował, że skróceniu ulegają godziny otwarcia Punktu Obsługi Pasażera w budynku Urzędu Miejskiego. Ma to związek z utrzymanymi ograniczeniami w obsłudze petentów przez magistrat w Bielsku-Białej.

punkt obsługi pasażera, pop, plac ratuszowy, ratusz
Wydział Komunikacji skraca czas otwarcia POP w budynku UM · fot. Google Street View


- W związku z z utrzymanymi ograniczeniami w obsłudze petentów przez Urząd Miejski w Bielsku-Białej skrócony zostaje czas funkcjonowania Punktu Obsługi Pasażera (kasy biletowej MZK) w budynku Urzędu Miejskiego przy Placu Ratuszowym 6 na przełomie stycznia/lutego. Punkt będzie czynny wyłącznie w dniach: 27, 28, 29 stycznia i 1, 2, 3 lutego. Godziny funkcjonowania punktu nie ulegają zmianie - godziny otwarcia punktu - czytamy w piątkowym komunikacie Wydziału Komunikacji bielskiego Urzędu Miejskiego.

W celu udania się do kasy biletowej znajdującej się w budynku Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej należy wskazać strażnikowi miejskiemu cel wizyty - dojście do kasy biletowej MZK.

mp / bielsko.info, źródło: Wydział Komunikacji Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.