bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 12 stycznia 2021
  • wyświetleń: 1311

Policyjni profilaktycy uczyli dzieci o bezpieczeństwie podczas ferii

Pomimo trudnej sytuacji epidemiologicznej policjanci z Bielska-Białej starają się docierać do najmłodszych uczestników zimowisk. Tak było w bielskiej Szkole Podstawowej nr 1. Policyjni profilaktycy rozmawiali z uczniami o bezpieczeństwie w ruchu drogowym i zasadach odpowiedzialnego wypoczynku zimowego.

Uczyli dzieci o odpowiedzialnym wypoczynku zimowym
Policyjni profilaktycy uczyli dzieci o bezpieczeństwie podczas ferii · fot. KMP Bielsko-Biała


Panująca epidemia, wprowadzone obostrzenia sanitarne i nieczynne stoki narciarskie wpisały się w tym roku w zimowy krajobraz Podbeskidzia. Pomimo tego bielscy policjanci starają się docierać do najmłodszych uczestników tych zimowisk, które mogą funkcjonować w reżimie sanitarnym. Z uczestnikami zimowiska zorganizowanego przez Szkołę Podstawową nr 1 w Bielsku-Białej spotkali się policyjni profilaktycy z ruchu drogowego i wydziału prewencji.

- Mundurowi uczą dzieci i młodzież zasad bezpiecznego wypoczynku, przypominają o bezpieczeństwie w ruchu drogowym i korzystaniu z elementów odblaskowych. Policjanci przestrzegają ich przed zimowymi zagrożeniami, takimi jak na przykład wchodzenie na zamarznięte zbiorniki wodne czy niewłaściwymi zabawami na śniegu - poinformowała KMP w Bielsku-Białej.

mp / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.