bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 4 stycznia 2021
  • wyświetleń: 4189

[FOTO] Solidna kraksa na Cieszyńskiej. Uszkodzone trzy pojazdy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w poniedziałek, 4 stycznia około godziny 18.30 na skrzyżowaniu ulic Cieszyńskiej i Browarnej w Bielsku-Białej. Ze zgłoszenia wynikało, że są osoby zakleszczone i ranne. Na miejsce skierowano wszystkie służby ratunkowe.

Kraksa na skrzyżowaniu Cieszyńskiej z Browarną - 4.01.2021 · fot. nadesłane przez czytelnika / Łukasz Bielskie Drogi


Pierwsi na miejscu byli policjanci, którzy po wstępnym rozpoznaniu ustalili, że wszyscy uczestnicy kolizji opuścili pojazdy o własnych siłach i nie ma osób, które wymagają pilnej pomocy medycznej. Wstępnie wiadomo, że zawinił kierowca samochodu dostawczego, który wyjeżdżając z ulicy Browarnej nie ustąpił pierwszeństwa dwóm samochodom osobowym. Wszystko wyglądało bardzo groźnie.

Skrzyżowanie przez dłuższy czas było całkowicie zablokowane. Na szczęście nikomu nic groźnego się nie stało i cała sytuacja zakończyła się mandatem dla sprawcy. Utrudnienia w ruchu trwały do godziny 21.00.

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj