Wiadomości
- 6 stycznia 2021
- wyświetleń: 4108
Nowy mur i ławki na przystanku autobusowym " Os. Złote Łany"
Wydział Komunikacji bielskiego Urzędu Miejskiego poinformował o zakończeniu inwestycji na przystanku autobusowym "Osiedle Złote Łany".

Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej zakończył modernizację murku zlokalizowanego na przystanku autobusowym na Osiedlu Złote Łany. Z myślą o oczekujących na autobus pasażerach na wyremontowanej konstrukcji zamontowane zostały nowe siedziska.
ZOBACZ TAKŻE
Utrudnienia w ruchu w centrum. Ruszają badania geologiczne pod budowę węzła przesiadkowego
Nowe MOP-y powstaną przy S-1. Kierowcy zyskają parkingi, ładowarki i strefy wypoczynku
Czy w Hałcnowie powstanie kolejne rondo? Radna pyta o plany przebudowy jednego ze skrzyżowań
Prawie 4 mln zł na budowę obwodnicy Hałcnowa. Podpisano umowę w Bielsku-Białej
Ważna inwestycja na kolei. Pociągi przyśpieszą na odcinku od Czechowic-Dziedzic do Bielska-Białej
[FOTO] W Jasienicy powstaje rondo przy szkole i urzędzie. Rozbudowa ul. Strumieńskiej na półmetku
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.











