bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 4 stycznia 2021
  • wyświetleń: 2836

SFR: Będą nowe odcinki „Pampaliniego” i kolejne bajki

Z końcem grudnia w bielskim Studiu Filmów Rysunkowych ruszyły prace nad kontynuacją serii „Pampalini - łowca zwierząt” - informuje portal wirtualnemedia.pl . Pierwsze odcinki będą gotowe jeszcze w 2021 roku. Ruszyły też prace koncepcyjne nad nowym serialem dla dzieci.

studio filmów rysunkowych
SFR: Będą nowe odcinki „Pampaliniego” i nowe filmy rysunkowe · fot. bielsko.info


- Pampalini, obok Bolka i Lolka, Reksia, Błękitnego Rycerzyka, Smoka Wawelskiego i profesora Gąbki, jest jedną z kultowych postaci, które wypełniały dziecięcą wyobraźnię wielu pokoleń Polaków. Po wielu latach przerwy bielskie studio przygotowuje wielki powrót na małe ekrany sympatycznego łowcy - poinformował Tomasz Małodobry.

Szef SFR wskazał, że „Pampalini tym razem nie będzie chwytał zwierząt w egzotycznych krainach, tylko wyruszy tropem przygody po Polsce”. Uchylając rąbka tajemnicy zaznaczył, że przygody myśliwego będą mogły śledzić z zapartym tchem nie tylko dzieci, ale i ich rodzice, z myślą o których w serialu pojawią się nawiązania do poprzednich serii i „spora dawka łączącego pokolenia humoru”. - Pierwsze odcinki tej rodzinnej produkcji będziemy mogli zobaczyć już pod koniec 2021 roku - powiedział Małodobry.

Dyrektor dodał, że od końca grudnia trwają również prace koncepcyjne nad całkowicie nowym serialem skierowany do dzieci w wieku 6-12 lat. - Projekt nosi roboczy tytuł „Biuro śledcze”, a jego bohaterowie będą uczyć konstruktywnego rozwiązywania problemów i zagadek. Agenci biura, dzięki nieszablonowemu podejściu do nauki, będą nie tylko objaśniali dzieciom skomplikowaną rzeczywistość, ale także zachęcali do zdobywania wiedzy - poinformował Tomasz Małodobry.

mp / bielsko.info, źródło: www.wirtualnemedia.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.