Wiadomości

  • 14 sierpnia 2012
  • 17 sierpnia 2012
  • wyświetleń: 2692

SoundQ na Letniej Scenie Sfery

Za nami:

Po standardach rockowych, na Letniej Scenie Sfery zabrzmi mieszanka alternatywy, elektroniki i popu. 17 sierpnia (piątek) na placu Bolka i Lolka wystąpi zespół SoundQ.

sfera


Zespół tworzą doświadczeni muzycy z Bielska i Krakowa. Założycielem grupy jest Kuba Kubica - charyzmatyczny wokalista od lat związany z krakowską sceną metalową.

Jednak muzyka SoundQ jest zupełnie inna od dynamicznych, rockowych riffów i żywiołowych wokali. To - jak sami określają muzycy SoundQ - próba połączenia sugestywności muzyki filmowej z siłą narracyjnego i poetyckiego tekstu.

- To kolejna odsłona Letniej Sceny Sfery, na którą zapraszamy utalentowanych muzyków z naszej okolicy. Tym razem publiczność zanurzy się w ambitnym połączeniu elektroniki i popu. Cieszymy się, że Letnia Scena Sfery to nie tylko okazja do doskonałej zabawy, ale także promocja utalentowanych zespołów, które dopiero wspinają się po szczeblach muzycznej kariery - tłumaczy Joanna Bierówka, specjalista ds. marketingu Galerii Sfera.

Początek koncertu o godzinie 19.00.

Wstęp na wszystkie koncerty w ramach Letniej Sceny Sfery jest bezpłatny.

lik / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Sfera

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj